Metoda #NextLevel

 

Jeśli uczysz się języka od lat i nadal nie potrafisz nic, czas wziąć sprawy w swoje ręce. To dobry moment na zmiany. Na niesamowite przyspieszenie i wreszcie skuteczną naukę języków obcych w tak zwanym międzyczasie. Metodą #NextLevel.

Krok 1

Przygotuję dla Ciebie BRIEF, specjalny formularz, dzięki któremu poznam Twój plan dnia i styl życia. Dowiem się jak funkcjonujesz, gdzie spędzasz czas i ile zajmuje Ci dojazd do pracy. Na jego podstawie będę mógł przygotować program nauki idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Krok 2

Dysponując wszelkimi informacji, układam dla Ciebie indywidualny program nauki. Wybiorę najlepsze metody, dzięki którym zaczniesz uczyć się w tak zwanym międzyczasie. Nie musisz rezygnować ze swoich przyjemności. Twój nowy plan nauki idealnie się do nich dopasuje. Skorzystasz z kilkudziesięciu metod nauki, aplikacji, mediów oraz źródeł. Będzie nie tylko przyjemnie, ale również szybko dostrzeżesz efekty swojej pracy.

 

Krok 3

By tego dokonać, potrzebujesz wsparcia. Pomogę Ci na każdym etapie i poprowadzę krok po kroku aż do momentu samodzielnej komunikacji w języku obcym. 3 razy w tygodniu będziemy kontrolować Twoje postępy i na bieżąco zmieniać koncepcję oraz metody nauki. Idealnie dopasowane do Ciebie.

 

Nasz cel

Mamy wspólnie na to 6 miesięcy, w trakcie których skorzystamy z kilkunastu różnych form kontaktu z językiem. Nauczysz się korzystać z nich samodzielnie, wybierając te, na które masz ochotę. Jestem przekonany, że realizując program już po kilku miesiącach zaczniesz swobodnie mówić w języku obcym.

Jeśli taki układ Ci pasuje, napisz do mnie na piotrek@mowic.pl. Podeślę Ci BRIEF oraz ofertę cenową.