Ten wywiad mocno wychodzi poza to, co wiemy o Robercie Makłowiczu. Zdradza w nim nie tylko to, jak uczy się języków obcych, ale również jak planuje kolejne nagrania, jak zarządza swoim czasem i czy czuje tremę stając przed kamerą. Z tej arcyciekawej rozmowy dowiecie się o tym, co Roberta Makłowicza wiąże z Węgrami, jakie TOP 3 destynacje wybrałby, gdyby nie mieszkał w Chorwacji, a także jak przygotowuje się do kolejnych produkcji.


Miałem niezwykłą przyjemność zapytać o to wszystko osobiście. A jak wyszło, zobaczcie sami!KLIKNIJ W BANER:

https://wiadomosci.wp.pl/takiego-wywiadu-jeszcze-nie-bylo-maklowicz-zdradzil-jak-uczy-sie-jezykow-obcych-6753264281253505vSpodobał Ci się wywiad?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij poniżej i sprawdź, jak Robert Makłowicz radzi sobie w poszczególnymi językami. Zamieściłem tam kilka filmów z jego programów poukładanych w zależności od języka.

Książka tworzona dla wiecznie zaczynających naukę języków obcych. Dowiedz się więcej:

https://piotrkruk.pl/ksiazka_jezyk_obcy_w_6_miesiecy/

Piotr Kruk
Piotr Kruk - poliglota, mówca TEDx oraz praktyk międzynarodowego biznesu. Od kilkunastu lat pracuje w ponad 20 krajach Europy wykorzystując w codziennej pracy aż 7 języków obcych. Autor książki „Język obcy w 6 miesięcy” oraz pasjonat praktycznego podejścia do nauki języków.